Mateřská škola Jílkova příspěvková organizace

Informace o letním provozu MŠ Jílkova

Vážení rodiče,

Vzhledem k mimořádné situaci – koronaviru, jsme se rozhodly s kolegyněmi Vám vyjít vstříc a prodloužit provoz v naší mateřské škole o letních prázdninách v běžném režimu.

Zároveň Vás velmi prosíme,
abyste svůj zájem o toto prodloužení běžného provozu nahlásili na emailovou adresu info@msjilkova.cz  do 31.5.2020 tak, abychom mohly s kolegyněmi běžný provoz zorganizovat. Městský tábor proběhne v níže uvedeném termínu.

ORGANIZACE PRÁZDNIN:

Běžný provoz bude prodloužen od 1.7  do 10.7.2020

Školné za těchto 7 dnů bude pro přihlášené děti 300 Kč + stravné.

Běžný provoz naší MŠ není možný pro děti z ostatních MŠ a pro starší sourozence.

Ostatní, kteří nevyužijí prodloužení prázdninového provozu, budou od platby školného osvobozeni.

LETNÍ ŠKOLIČKA V TERMÍNU 7.- 10.7. SE RUŠÍ. ŠKOLKA BUDE FUNGOVAT V BĚŽNÉM PROVOZU PRO NAŠE DĚTI.

LETNÍ PROVOZ mateřských škol Prahy 6 - 2020

V příloze najdete nabídky letního provozu 2020 v Praze 6

Letní provoz.pdf

Naše MŠ bude mít jednu letní aktivitu(viz níže). Neváhejte, rychle se to plní, přijímáme přihlášky do naplnění požadovaných kapacit.

MĚSTSKÝ TÁBOR JE JIŽ OBSAZEN.

Městský tábor - 13.7. - 17.7. 2020 - "Kreativní výtvarka" - MŠ Jílkova

info pro rodice MT 2020.docx