Mateřská škola Jílkova příspěvková organizace

Distanční výuka - od 1.3. 2021

Vážení rodiče, zde po dobu uzavření školky budeme vkládat každý týden úkoly pro předškoláky podle Školního vzdělávacího programu pro mateřské školy. Prosíme Vás o jejich vypracování s dětmi a po skončení uzávěry prosíme o přinesení do školky. Kdo nemá možnost tisku, přepošlete na email školky v elektronické podobě. Zdravíme a přejeme mnoho sil.

týden 1-5.3. cestujeme vesmírem.docx

Vážení rodiče, další týden 8. - 12.3. jsme pro Vás a pro Vaše děti připravili vděčné téma Zvířata. Užijte si to společně. Hlavně ale buďte spolu, užívejte procházky a pobyt v přírodě (podle možností) a budeme rádi, když o sobě dáte vědět buď prostřednictvím fcb skupiny MŠ Jílkova nebo na Lyfle či náš email. 

zvířátka.docx

Vážení rodiče, máme tady další týden distanční výuky, 15.-19.3., tentokrát na téma jaro. Chtěla jsem Vám připomenout, abyste kontrolovali při práci dítěti správný úchop tužky a přítlak při kreslení. 

Jaro.docx

 Vážení rodiče. začínám 4. týden distančního vzdělávání. Je na téma velikonoce, které bohužel nemůžeme tvořit společně ve školce. Přeji Vám krásné tvoření a těšíme se na hotové výrobky, omalovánky a pracovní listy

Velikonoce.docx

Vážení rodiče, v dalším týdnu 29.3.-2.4. jsme pro Vaše děti vybrali témata dvě, která spolu souvisí. Kniha je náš kamarád a Z pohádky do pohádky. Užijte si velikonoce dle možností a těšíme se na setkání. Další úkoly budou v úterý 6.4.

Kniha je můj kamarád.docx

Z pohádky do pohádky.docx

Vážení rodiče, ve zkráceném týdnu 6.4. - 9.4. máme pro Vaše děti zase dvě témata. První je o dopravě a provozu na ulicích a ještě pár úkolů na téma Koloběh vody v přírodě. Těšíme se na brzké setkání.

Děti, pozor, červená.docx

kolobeh_vody.docx

Pro týden 12.-16.4. máme téma město a vesnice

město a vesnice.docx